kontakt, zamówienia: tel. 535 011 012

Witam na stronie firmy BESKIDZKIE DREWNO

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży drzewnej od dwóch pokoleń na terenie bielsko-żywieckim. Nasza firma oferuje całoroczną obsługę w zakresie produkcji i sprzedaży drewna opałowego do kominków i pieców C.O. Surowiec pozyskujemy z lasów państwowych.

Staramy się, aby dostarczane przez naszą firmę drewno opałowe spełniało wszystkie Państwa oczekiwania w zakresie rodzaju, ilości, jakości oraz rozmiarów zamówionych kawałków drewna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży drzewnej oraz noweczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom oraz zadaniom postawionym nam przy stosunkowo krótkim terminie realizacji. Przekonało się już o tym liczne grono zadowolonych klientów, którzy od wielu lat co roku korzystają z naszych usług. Przy każdej dostawie drewno przed rozładunkiem jest dokładnie mierzone na skrzyni samochodu.

Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub rachunek.

Informacje zawarte na niniejszej stronie stanowią informacje handlową i nie mogą być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art.66, ust. 1 KC. Zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy PHU Zbigniew Telec i zakazuje się ich powielania we wszelkich formach, oraz rozpowszechniania
bez pisemnej zgody właściciela.
Copyright © Beskidzkie Drewno, Designed by Alpha Studio. Liczba wizyt na stronie: